Ervaring als bezorger bij Albert Heijn?
Na het faillisement van mijn vorige werkgever ben ik afgelopen week aangenomen als chauffeur/bezorger van de Albert Heijn.
Nou heb ik zojuist mijn contract gekregen en vind het echt een belabberde bende. 5 dagen per week van 06:00-14:00 en ik krijg betaald voor 30 uur met een brutosalaris wat na kosten, amper boven een uitkering komt.
30 uur is het maximaal aantal uren wat ik mag draaien, de rest telt als overuren en is tijd voor tijd.
Wat ik vreemd vind is dat met de aangegeven werktijden, je dus standaard al meer dan 30 uur werkt toch? Met een uur pauze voor eigen tijd kom je nog steeds op 35 uur uit.
Vroeg me af of andere hier ervaring mee hebben gehad, want dit is het meest beroerde contract aanbod wat ik ooit heb gehad.